Rutkowski Podhale - skład opałowy i budowlany

Ludźmierz 18 265 5400 Groń 887 447 555

Piaski i kruszywa

Piaski i kruszywa to materiały budowlane bardzo często stosowane jako składnik wiążący. Uważane są za surowce ekologiczne, ponieważ pozyskuje się je w sposób naturalny, niezagrażający naturalnemu środowisku. Do takich materiałów możemy zaliczyć piasek, otoczaki czy grys. Ze względu na dobrą lokalizację naszych składów bez problemów dostarczymy towar do miasta Zakopane czy Nowy Targ.

Kamień ozdobny pakowany -NOWOŚĆ!!!

 W sprzedaży posiadamy obecnie kamień ozdony.

Dominujący kolor to biały oraz z domieszką złotego, grubszy okrągły jak również drobny. Kora jest dostępna grafitowa.

Kruszywo wspaniale wzbogaci wygląd każdego ogrodu, posesji jak rółwnież możę posłużyć za piękne wykończenie przy nagrobkach.

POLECAMY!!!

Cena: Ceny w/rodzaju

Piaski

Skała osadowa wykorzystywana przy produkcji betonu i galanterii betonowej. Dzięki swoje drobnoziarnistości stosuje się go również w zaprawach murarskich. Jest to podstawy i najtańszy surowiec budowlany używany przez fachowców. Posiadamy piaski: ostry, tarnowski (szary), wiślany (żółty)

Grys

Skała osadowa o luźnej konstrukcji, zbudowana z otaczaków o średnicy większej niż 2 mm. Najczęściej stosowany w budownictwie (przy produkcji betonu) bądź składnik podbudowy drogi. Posiadamy grys: 2-8mm, 8-16mm, 40mm

Otoczaki

Minerały bądź fragmenty skał o wielkości frakcji żwirowej, które w trakcie naturalnej obróbki wodnej otrzymały wygładzona powierzchnię i zaokrąglony kształt. Wykorzystywane jako elementy ozdobne ogrodu, oczka wodnego bądź muru.

Ziemia

Uważana za jeden z surowców budowlanych ekologicznych. Ziemia wykorzystywana w budownictwie jest bardzo dokładnie oczyszczana i przesiewana w celu rozdzielenia różnych gramatur. Najczęściej wykorzystuje się ja jako składnik wiążący bądź dekoracyjny w ogrodzie.

Ludźmierz 18 265 5400 Groń 887 447 555

 Usługi Transportowe Handel Materiałami Budowlanymi i Opałem Jan Rutkowski

Wróć do góry