Rutkowski Podhale - skład opałowy i budowlany

Ludźmierz 18 265 5400 Groń 887 447 555

Usługi Drogowe

Firma Rutkowski w pełnym zakresie wykonuje usługi drogowe na terenie całego Podhala. Współpracowaliśmy z urzędami miasta Nowy Targ i innymi naszego regionu. Zapewniamy odpowiedni sprzęt, wysokiej jakości materiały budowlane oraz wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem.

Oferujemy wykonanie dróg od podstaw, wszelkiego rodzaju nawierzchni z mieszanek mineralno-asfaltowych oraz z kruszywa, które je dodatkowo wzmacnia. Dokładamy wszelkich starań by wybrany materiał odpowiadał eksploatacji oraz przeznaczeniu drogi. Nasi pracownicy przeprowadzają również remonty dróg asfaltowych, betonowych oraz wykonanych z płyt drogowych, układanie krawężników drogowych i obrzeży. Przygotowujemy również grunt pod budowę przez oczyszczanie i wyrównanie.

Do Państwa dyspozycji oddajemy naszych specjalistów, którzy doradzą przy wyborze odpowiedniego materiału, techniki budowy oraz poinformują o przewidywanym terminie zakończenia. Dokładamy wszelkich starań, by zlecenie zostało wykonane w jak najkrótszym czasie.

Gwarantujemy najlepsze parametry techniczne i jakościowe wykonanej budowy. Realizujemy roboty drogowe z zamówień publicznych i przetargów. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Ludźmierz 18 265 5400 Groń 887 447 555

 Usługi Transportowe Handel Materiałami Budowlanymi i Opałem Jan Rutkowski

Wróć do góry