Rutkowski Podhale - skład opałowy i budowlany

Ludźmierz 18 265 5400 Groń 887 447 555

Materiały budowlane

W celu zaspokojenia Państwa potrzeb, można się u nas zaopatrzeń we wszystkie najpotrzebniejsze materiały budowlane. Działamy na terenie całego Podhala. Składy znajdują się w Ludźmierzu i Groniu co daje nam możliwość dotarcia do klientów z miast naszego regionu jak np. Nowy Targ, Zakopane czy Czarny Dunajec. Wśród nich znajdziemy cement, kostki brukowe, płyty drogowe czy pustaki. Znajdą Państwo u nas materiały takich firm, jak: Wienerberger, Leier, Solbet, Termobet, Ecobet.

Wysoka jakość naszych produktów gwarantuje stabilną oraz wytrzymałą konstrukcje domu czy drogi. Świadczymy również usługi w ich transporcie w wybrane przez naszych kontrahentów miejsce na terenie całego kraju.

W celu zakupienia odpowiednich materiałów dla Państwa celów można zasięgnąć opinii naszych fachowców.

Cement i wapno

Otrzymuje się go z surowców mineralnych, wypalonych w piecach cementowych, który następnie zostaje zmielony z gipsem. Stosuje się go jako spoiwo wiążące w zaprawach cementowych, cementowo-wapiennych bądź betonu.

Pustaki -PROMOCJA - BLOCZEK TERMOBET 24

Pustaki są wyrobem ceramicznym bądź betonowym, najczęściej wykorzystanym w budownictwie do wykonania ścian zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych.

Cena: PROMOCJA

Pustaki pianowe

Wyrób betonowy, wytworzony przez wypełnienie formy masą betonu. W procesie twardnienia, otrzymujemy wytrzymałe bloki. Najczęściej są wykorzystywane w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym.

Kanały (kręgi) betonowe zbrojone

Wykonane są z najnowocześniejszego betonu, niezwykle trwałego i odpornego na uszkodzenia. Wykorzystywane do konstruowania studni, kanalizacji czy szamba. Oferowane wymiary: Ø 120, Ø 100, przejazdowe z stopa lub bez Ø 50x100

Płyty drogowe

Wykonane z betonu, a wzmocnienie kruszywem zwiększa jego trwałość. Używa się je przy nawierzchniach parkingowych, składowiskach tymczasowych dróg bądź dróg wewnętrznych firmy.

Kostki brukowe

Otrzymywane są z zagęszczonego betonu z małą ilością wody. W celu uzyskania kolorowego bruku dodaje się kolorowe grysy bądź pigmenty. Materiał bardzo wytrzymały i trwały na uszkodzenia mechaniczne oraz techniczne. Ponad to łatwo się go demontuje bądź naprawia.

Ludźmierz 18 265 5400 Groń 887 447 555

 Usługi Transportowe Handel Materiałami Budowlanymi i Opałem Jan Rutkowski

Wróć do góry